Warsztaty kulinarne dla firm

Praca nie powinna ograniczać się wyłącznie do wypełniania obowiązków wynikających z zajmowanego stanowiska. Za samopoczucie sprzyjające efektywnemu działaniu odpowiada przede wszystkim panująca w firmie atmosfera. Świadomi pracodawcy pragną zadbać o dobrostan pracownika, organizując różnorodne spotkania firmowe. Ich frekwencja nie zawsze jest zadowalająca, bowiem niczym nieróżniące się od siebie wyjścia nie zachęcają do brania w nich udziału w wolnym czasie. Chyba że mowa o spotkaniach kulinarnych dla firm organizowanych w ramach Warsztatów Kulinarnych Amiki, na które z pewnością wybiorą się wszyscy pracownicy.

Warsztaty kulinarne dla firm – Poznań

Do szeregów Twojej firmy dołączyło wielu nowych pracowników i pragniesz przywitać ich w taki sposób, aby poczuli się wyjątkowo, a jednocześnie mieli okazję do swobodnej integracji z resztą zespołu? W ostatnim czasie Twoi pracownicy byli nadzwyczaj obciążeni obowiązkami i pragniesz okazać im wdzięczność i docenić ich trud oraz zaangażowanie? Wydaje Ci się, że warto zadbać o integrację pracowników, a w ciągu dnia pracy nie ma na to czasu? A może zbliżają się święta i chcesz wykazać się pomysłowością, organizując niekonwencjonalne spotkanie firmowe? Każdy z powodów jest dobry, aby wziąć udział w warsztatach kulinarnych dla firm. Poznański showroom Amiki to przyjazna i nowoczesna przestrzeń, w której Twoi pracownicy będą mogli zapomnieć o firmowym biurku i wykazać się zupełnie odmienną, od wynikającej ze stanowiska, kreatywnością.

Warsztaty kulinarne dla firm – Poznań. Aktywny odpoczynek po pracy

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, nie bez przyczyny nazywana jest sercem każdego domu i biura. To właśnie w niej odbywają się długie dysputy zarówno na lekkie, jak i egzystencjalne tematy, którym towarzyszy wspólne spożywanie posiłków. O ile w domu jest na to więcej czasu, o tyle w pracy w wirze codziennych obowiązków trudniej jest wszystkim pracownikom zagospodarować czas na wspólny posiłek o tej samej porze, do którego wartością dodaną byłaby integracja. Rytm dnia w pracy często wyklucza możliwość spędzenia wspólnego czasu przy jedzeniu. Spotkania kulinarne dla firm organizowane w ramach Warsztatów Kulinarnych Amiki stwarzają niepowtarzalną okazję do wspólnego gotowania. Podczas ich trwania nie obowiązuje panująca w pracy hierarchiczna struktura –każdy jest szefem sam dla siebie, w dodatku szefem kuchni!

Warsztaty kulinarne dla firm – Poznań. Postaw na dobrą zabawę

Dodatkowym aspektem integrującym zespół może być wspólne wybieranie motywu przewodniego warsztatów. Bogata w smaki i aromaty kuchnia włoska? Przysmaki prosto z gwarnych azjatyckich ulic? Poprawiające nastrój, dodające energii i motywujące do działania słodkie wypieki? Na którą opcję zdecydują się Twoi pracownicy, ciesząc z osiągniętego wspólnymi siłami efektu końcowego?

Jeżeli czujesz, że integracja w postaci wspólnego gotowania z cenionym szefem kuchni wpłynie pozytywnie na samopoczucie Twoich pracowników oraz relacje w zespole, nie zwlekaj – zaskocz ich pozytywnie warsztatami kulinarnymi dla firm, odbywającymi się w stylowym showroomie Amiki!