Nowoczesny showroom w Poznaniu

Showroom Amica jest miejscem, w którym można zobaczyć różne produkty znajdujące się w ofercie firmy na rynku polskim i ponad 60 rynkach na świecie. To także miejsce spotkań z ciekawymi ludźmi, którego tłem jest kuchnia, poszukiwanie nowych rozwiązań i ciekawych smaków. Doskonale wiemy, gdzie odbywają się najciekawsze rozmowy i najdłuższe spotkania.
Zapraszamy do nas.

Sprawdź

Galeria

Oferta wynajmu showroomu

Warsztaty kulinarne

Wspólne gotowanie i jedzenie to doskonała okazja do budowania trwałych relacji. Organizujemy spotkania integracyjne dla pracowników lub kluczowych klientów, wydarzenia tematyczne np. świąteczne, jubileuszowe. Możemy pomóc w kompleksowej organizacji imprezy lub ograniczyć się wyłącznie do zaoferowania miejsca.

Degustacje wina

W showroomie Amica można zobaczyć chłodziarki do wina dostępne na rynku polskim. To właśnie dlatego oferujemy także wynajem showroomu na potrzeby degustacji wina. Wino we właściwej temperaturze i takim otoczeniu smakuje naprawdę wyjątkowo. Teraz każdy może się o tym przekonać.

Sesje foto i plany filmowe

Nie chcemy zachowywać potencjału, który posiada showroom Amica wyłącznie dla siebie. Dlatego teraz można go także wynająć na potrzeby sesji zdjęciowej czy filmowej. Zapraszamy na wizję lokalną, bowiem zdjęcia i film tylko w przybliżeniu pokazują jego możliwości.

Konferencje prasowe

Dysponujemy wyposażoną w multimedia salą konferencyjną dla 50 osób. Zorganizowanie konferencji prasowej w takim miejscu przyda blasku niejednemu wydarzeniu.

Zwiedzanie - Indywidualne i dla grup zorganizowanych

Każda marka ma własną opowieść. Amica swoją prezentuje w czasie zwiedzania showroomu. Tu można poznać podstawowe etapy procesu produkcji urządzeń AGD, zobaczyć jak wyglądały pierwsze kuchnie produkowane przez Amikę oraz przekonać się, że współcześnie urządzenia Amiki pasują do różnych wnętrz. Wystarczy umówić się na wizytę.